fbpx
MENU
Fotograf ślubny, styl boho, ślub rustykalny, fotografia ślubna w stylu boho, śluby rustykalne, fotograf Radom, Kielce, Wrocław, Lubin, Radom, Kielce, Katowice sesja narzeczenska, sesja poślubna nad rzeką, sesja poślubna na łące, sesja poślubna w lesie

MACIE PYTANIA?

Może tutaj uda mi się zaspokoić Waszą ciekawość.

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na kilka najpopularniejszych pytań, które pary młode zadają jeszcze przed podpisaniem umowy. 

Jeśli nurtuje Was pytanie, na które nie znaleźliście odpowiedzi poniżej, zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na wszystkie z nich.

Jak długo fotografujesz i jaki udział mają w tym śluby?

Fotografuję odkąd dostałam aparat lustrzankę firmy Nikon od mojego taty, gdy poszłam na studia, a więc jakieś 6 lat temu. Jeśli chodzi o wesela zaczynałam od fotografowania ślubów znajomych i ich przyjaciół. Tak się zaczęło. Obecnie zajmuję się głównie fotografią ślubną. Drugim zajęciem jest projektowanie graficzne, gdyż ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu po kierunku Grafika.

Referencje od moich klientów można poczytać na mojej stronie facebook, ale również w zakładce “Opowieści” i w odnośnikach do poszczególnych prezentacji zdjęć ślubnych moich par.

Co zawiera cena za reportaż ślubny?

W zależności od wybranego pakietu cena zawiera przedział 8-12 godzin fotografowania, mój dojazd na miejsce w przypadku ślubów w obrębie 150 km od Wrocławia, odbitki w drewnianym pudełeczku lub fotoksiążkę, autorską obróbkę zdjęć, płytę DVD, pendrive ze zdjęciami.

Czym różni się sesja poślubna od sesji narzeczeńskiej?

Sesja narzeczeńska to świetna wymówka byście sprawdzili jak czujecie się przed obiektywem. Aby poczuć się swobodniej w obecności aparatu i mnie 😉 to dobra okazja, by lepiej się poznać. Wszystko polega na tym, by potraktować sesję narzeczeńską jak wspólnie spędzony czas, bez sztucznego pozowania i ustawiania. Zazwyczaj zabieram narzeczonych na spacer po parku, na łąkę lub do kawiarni. To głównie Wy tworzycie scenariusz tej sesji, którą raczej nazwałabym romantycznym reportażem. Zdjęcia z takiej sesji to świetna pamiątka, którą później można wykorzystać w prezentacji wyświetlanej na weselu, lub do dekoracji sali weselnej. Znakomicie sprawdzą się też jako prezent dla rodziców w ładnej ramce lub mini albumie.

Jak wygląda foto album / foto książka oraz inne oddawane przeze mnie materiały?

Stawiam na naturalność połączoną z elegancją. Wybieram produkty tylko najwyższej jakości.
Proponuję foto albumy i foto książki w płóciennej oprawie oraz tłoczeniem na okładce z Waszymi imionami i datą ślubu. Album ślubny to wspaniała pamiątka na całe życie, ważne jest więc, by jego jakość była jak najlepsza, dzięki czemu nacieszycie się nim przez długie lata. Podobnie w przypadku drewnianego pudełka z odbitkami wykonanymi na najlepszych fotograficznych papierach. Pudełko posiada przegrodę na pendrive i inne drobne skarby. Przechowując odbitki w takim pudełeczku, nie macie obaw, że któreś z nich zgubi się lub zniszczy. Pudełeczko sygnowane jest Waszymi inicjałami wygrawerowanymi na froncie. Ilość odbitek zależy od wybranego przez Was pakietu, jednak bez problemu można ją zwiększyć. Podobnie jest w przypadku ilości stron w foto książce / albumie.
Wszystkie zdjęcia poddane są profesjonalnej obróbce i nagrane na pendrive oraz płytę DVD, którą otrzymacie w eco opakowaniu.

ZAMKNIJ MENU
error: Content is protected !!