fbpx
MENU
Decorative Image

Kinga & Michał

Październikowy ślub w Lubinie na dolnym śląsku.

To była dość pochmurna październikowa sobota. Reportaż zaczęliśmy od przygotowań Michała, które odbyły się w Hotelu Europa w Lubinie.
To tam też miało obyć się później całe przyjęcie weselne.
Kinga szykowała się w swoim rodzinnym domu w Lubinie. Uwielbiam ten cały rozgardiasz, gdy każdy krząta się w jakiejś ważnej sprawie.
Wszyscy w popłochu wpadają na siebie, a w powietrzu czuć, że szykuję się coś ważnego :)
Po bardzo wzruszającym błogosławieństwie pojechaliśmy na ślub do kościoła Św. Jana Bosko w Lubinie. Sama ceremonia była naprawdę piękna. Tata Kingi prowadził ją do ołtarza przy którym czekał już Michał. Nie tylko mi zakręciła się łezka w oku od tego widoku.
Po wyjściu z kościoła niebo było dość ciemne i padała lekka mżawka, więc dość szybko uwinęliśmy się na salę weselną.
Kinga i Michał zaskoczyli gości przepięknie wykonanym tańcem. Wszyscy tryskali świetnym humorem, a dzieci biegały strzelając balonami.
Po wzruszającym i zabawnym przemówieniu taty Michała, wszyscy zasiedli do pięknie udekorowanych stołów.
Wszędzie było mnóstwo kwiatów i świeczek, a bufet wyglądał cudownie!
To był wielki zaszczyt uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu. Dziękuję Wam!

"Marysia jest po prostu FANTASTYCZNA! Zdjęcia są przepiękne zarówno z sesji jak i ślubu. Jednak nie same zdjęcia składają się na bardzo pozytywną ocenę. Marysia jest niezwykle utalentowana jak również bardzo sympatyczna i skromna. Swoją osobowością nie przytłacza, a w dniu ślubu staje się bliską osobą, która przemyka niezauważona w tłumie gości utrwalając niesamowite chwile i emocje na swoich fotografiach. Fotografia to jej pasja, do powierzonego zadania podchodzi bardzo rzetelnie, dotrzymując terminów i pozostając w stałym kontakcie. Marysiu dziękujemy ZA WSZYSTKO!"

Kinga & Michał

ZAMKNIJ MENU
error: Content is protected !!