fbpx
MENU
Decorative Image

Kasia & Tomek

Od narzeczonych do poślubionych! Historia dwojga uśmiechniętych zakochanych.

Ciągle roześmiani, nierozłączni, idealnie dobrani. Było to widać na pierwszy rzut oka, gdy tylko spotkaliśmy się przy kawie, by porozmawiać o zbliżającym się weselu. Jednak najpierw odbyła się sesja narzeczeńska Kasi i Tomka, na której mieliśmy okazję lepiej się poznać.
Odnośnik do zdjęć z tej sesji znajdziecie na samym dole tej strony ;)

29 września był bardzo słonecznym dniem. Ślub Kasi i Tomka odbył się w przepięknym kościele Św. Augustyna we Wrocławiu.
Kasia i Tomek to miłośnicy wspinaczek górskich i wszelkich podróży, a więc i przy ich wyjściu z kościoła nie mogło zabraknąć kijów trekkingowych :)

Kasia i Tomek to super pozytywna para. Tomek wręcz uwielbia zaskakiwać Kasię. Widać to było na weselu, gdy bez wcześniejszej zapowiedzi zaśpiewał i zagrał na gitarze ulubioną piosenkę Kasi :) Ponownie zaskoczył ją na sesji poślubnej niespodziewanie wyciągając zza pazuchy lizaka w kształcie serca!
Na sesji zdjęciowej byli non stop roześmiani i rozgadani. Od razu było widać, że nadają na tych samych falach, a przed obiektywem czują się zupełnie nie skrępowani. Zdjęcia z tej sesji możecie również obejrzeć w odnośniku poniżej.

Kasiu i Tomku, jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was! Żeby te piękne uśmiechy nigdy nie zniknęły z Waszych twarzy we wspólnym życiu :)

"Współpraca z Marią to czysta przyjemność - jest rzeczową, miłą i uprzejmą osobą, która dokładnie wie co robi.
Maria stawia na zdjęcia prawdziwe i naturalne, a w trakcie pracy jest praktycznie niewidoczna, nie rozprasza i w żadnym stopniu nie ma się poczucia obserwowania przez obiektyw.
Fotografie są wykonane z ogromną dokładnością i profesjonalizmem zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia.
Podczas sesji plenerowych otrzymaliśmy potrzebne wskazówki, a to sprawiło, że w ogóle nie czuliśmy się skrępowani, a spędzony czas był doskonałą zabawą ukazaną na dynamicznych i wyrazistych zdjęciach. Dziękujemy :)"

Kasia & Tomek

ZAMKNIJ MENU
error: Content is protected !!