fbpx
MENU
Decorative Image

Kasia & Marcin

Poślubna sesja plenerowa w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz na mazowieckiej łące w okolicach Krzcięcina.

Sesja poślubna z Kasią i Marcinem odbyła się w lipcu. Na lepszą pogodę nie mogliśmy trafić.
Zdjęcia zaczęliśmy spacerem po pięknym parku na terenie Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Miejsce to darzę wielkim sentymentem, ponieważ wiąże się z nim wiele moich wspomnień z dzieciństwa. Kasia i Marcin również uwielbiają to miejsce i są tam częstymi bywalcami, stąd wziął się pomysł na zdjęcia właśnie w CRP.
Następnie pojechaliśmy do małej wioski Krzcięcin, gdzie pośrodku lasu widnieją ruiny dworku hrabiego Stadnickiego herbu Szreniawa, dawnego przodka Marcina. Miejsce to przesycone było tajemniczością i dziwną nostalgią. Widok ruin zawsze budzi we mnie lekki smutek, że takie niegdyś piękne miejsce zamarło już na zawsze. Po drodze do Krzcięcina wyskoczyliśmy na niewielką łąkę przy drodze i uwinęliśmy dla Kasi piękny bukiet na kolejną część sesji. To był doskonały pomysł, bo kwiaty wyglądają na zdjęciach cudownie!
Wspaniale jest robić zdjęcia w takich nie tuzinkowych miejscach, oby więcej taki sesji ;)

"Rzadko spotyka się osoby z takim zaangażowaniem połączonym z niesamowitymi umiejętnościami :) Patrząc na zdjęcia czuje się zapach kwiatów i ciepło słońca na skórze, piękniej się nie da ♡
Strzałem w dziesiątkę jest fotoksiążka - zdjęcia poukładane w spójną całość - jakby opowieść, aż chce się do nich wracać na okrągło ;) Najlepsza Pani fotograf!"

Kasia & Marcin

Komentarze
DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU
error: Content is protected !!