fbpx
MENU
Ślub Eweliny i Marcina w kościele Św. Zygmunta w Szydłowcu oraz wesele w Restauracji Ballaton. Elegancki ślub w stylu glamour.
Decorative Image

Ewelina & Marcin

Ślub w rodzinnym mieście Szydłowiec

Z tą świetną parą znamy się ze szkolnych czasów. Dzięki nim miałam pierwszy raz okazję sfotografować ślub w mojej rodzinnej parafii p.w. Świętego Zygmunta w Szydłowcu, ale o tym później :)

Zdjęcia rozpoczęliśmy od przygotowań u Marcina. Pogoda nie zachwycała, padał dość mocny deszcz, ale uśmiech z twarzy nam nie znikał. Bardzo fajnie jest móc fotografować i towarzyszyć znajomym w tym wyjątkowym dla nich dniu, gdy przy okazji możecie pożartować, spędzać ze sobą miło czas i powspominać.
Przygotowania nie ominęły też kochanego psa o imieniu Andrzej, który cały czas nam towarzyszył. Uwielbiam zwierzaki na przygotowaniach!
Zabytkowym Volvo w kolorze écru pojechaliśmy do Panny Młodej. Ewelina w sukience boho od Marty Trojanowskiej prezentowała się przepięknie!

Kościół Św. Zygmunta od zawsze wydawał mi się wyjątkowy ze swoimi złotymi ołtarzami i zabytkowymi malowidłami na ścianach i suficie. Jenak tego dnia był jeszcze piękniejszy. Ozdobiony kwiatami i świeczkami, a do tego cudnie przebijające się przez witraże światło nadawało wnętrzu wręcz mistyczny klimat.
Po wyjściu z kościoła rozpogodziło się, a zza chmurki wyjrzało słońce.

Razem z Panem kierowcą, dwoma świadkami i Parą Młodą (sześć osób - uwierzycie?!) pojechaliśmy tym małym zabytkowym Volvo do Restauracji Ballaton, gdzie odbyć się miała uroczystość weselna.
Niestety nie było nam to pisane zbyt szybko... Mimo dużego obciążenia, to nie dziura w oponie, a brak paliwa spowodował zatrzymanie się samochodu na środku drogi E7.
Mieliśmy z tego powodu ogromny ubaw. Chłopaki cieszyli się z przerwy na papierosa, a ja z możliwości zrobienia jedynych w swoim rodzaju kadrów z dnia ślubu :D
Lekko spóźnieni dotarliśmy na miejsce.

Efekty? Zobaczcie sami :)

"Najlepszy fotograf jakiego znam:) potrafi uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze chwile. Polecam!!!"

Ewelina

"Jak to się mówi: "mistrz w swoim fachu" ;)
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Marią i z pełną odpowiedzialnością polecamy każdemu ;) Dzięki wielkie raz jeszcze!"

Marcin

ZAMKNIJ MENU
error: Content is protected !!